DUC competitie 2010 / 2011

← Terug naar overzicht

Hieronder de drie teams die dit seizoen 2010 / 2011 meedoen aan de DUC competitie. Je vind er de speelschema’s, standen, teamsamenstellingen en teamfoto’s.


Stand volgens “dossier“ Hille Bijlsma

Meppel 1   Poule A    
Wim van Duuren        
Berry Schuten        
Wilma van Duuren        
Joke Altenburg        
Mari-an Dirksen (TC)        
         
Datum Tijd Wedstrijd   Uitslag
21 oktober 20.00 Meppel 1 Hoogeveen 1  4 – 4
10 november 20.00 Vollenhove 1 Meppel 1  7 – 1
24 november 20.00 Zuidwolde 1 Meppel 1  8 – 0
2 december 20.00 Meppel 1 Ruinen 1  4 – 4
23 december 20.00 Meppel 1 Nijeveen 1  1 – 7
         
20 januari 20.00 Meppel 1 Zuidwolde 1  5 – 3
10 februari 20.00 Hoogeveen 1 Meppel 1  1 – 7
3 maart 20.00 Meppel 1 Vollenhove  0 – 8
12 maart 09.00 Eindtoernooi Ruinen  
24 maart 20.00 Ruinen 1 Meppel 1  5 – 3
14 april 20.00  Nijeveen 1 Meppel 1  4 – 4
         

Stand poule A (zie menu Dorpencompetitie op website Ieder voor zich – Vollenhove)

Meppel 2   Poule F    
Erik v Dalfsen        
Jan Benjamin v Assen        
Ingeborg Koning        
Jocelyne Kampen (TC)        
         
Datum Tijd Wedstrijd   Uitslag
13 september   Meppel 2 Zuidwolde 7  6 – 2
11 oktober   Balkbrug 1 Meppel 2  5 – 3
1 november   Meppel 2 Hoogeveen 3  3 – 5
17 november   Ruinerwold 2 Meppel 2  6 – 2
29 november   Nieuwleusen 1 Meppel 2  2 – 6
         
13 januari   Hoogeveen 3 Meppel 2  1 – 7
31 januari   Meppel 2 Balkbrug 1  4 – 4
21 februari (afgelast)   Meppel 2 Ruinerwold 2  0 – 8
12 maart 09.00 Eindtoernooi Ruinen  
14 maart   Zuidwolde 7 Meppel 2  2 – 6
4 maart   Meppel 2 Nieuwleusen 1  7 – 1

Foto volgt (?)

Meppel 3   Poule G    
Jellie Smeding        
Joke Musch        
Luuk Huisman (TC)        
Jan Supèr        
Hans Musch        
         
Datum Tijd Wedstrijd   Uitslag
27 september   Zuidwolde 8 Meppel 3  6 – 2
14 oktober   Meppel 3 Staphorst 5  4 – 4
25 november   Nijeveen 4 Meppel 3  3 – 5
8 december   Ruinerwold 3 Meppel 3  7 – 1
15  december   Staphorst 4 Meppel 3  8 – 0
         
13 januari   Meppel 3 Zuidwolde 8  5 – 3
26 januari   Staphorst 5 Meppel 3  3 – 5
10 maart   Meppel 3 Nijeveen 4  8 – 0
12 maart 09.00 Eindtoernooi Ruinen  
24 maart   Meppel 3 Ruinerwold 3  1 – 7
14 april   Meppel 3 Staphorst 4  0 – 0
         

Stand poule G (website Staphorst)