DUC competitie 2009 / 2010

← Terug naar overzicht

Hieronder het overzicht met eindstand, teamindeling en speelschema van seizoen 2009/2010.
Door het grote aantal heren dat zich heeft aangemeld, zitten er in de eerste drie teams drie heren per team. Het reglement schrijft echter voor dat je maar met twee heren aan een wedstrijd mag deelnemen. Voor deze 3 teams betekend dit dus dat er telkens één heer thuis moet blijven, of toch mee gaat als supporter met een groot spandoek.



Elke poule in de competitie bestaat uit zes teams. Dit houdt in dat je vijf keer uit en vijf keer thuis speelt. De competitie start in september en loopt door tot maart/april.

Doordat we dit jaar een nieuw team toevoegen aan deze competitie zal dit team in de laagste poule moeten starten.

Bij de teamindeling hebben we getracht met ieders voorkeur rekening te houden, maar helaas kon niet aan alle wensen voldaan worden. Er is zoveel als mogelijk gekeken naar beschikbaarheid op maandag/donderdag en naar sterkte.

Eindstand

Teams

Team 1 DUC
Poule A
Thuiswedstrijden op donderdag in Het Erf
 
Janette Klok
Joke Altenburg
Berry Schuten
Wim van Duren
Ruud Polmans

 

Team 2 DUC
Poule A
Thuiswedstrijden op maandag in Koedijkslanden
 
Mari-an Piek
Wilma van Duuren
Marc Simonis
Niels van Dalen
Gijsbert van Es


 

Team 3 DUC
Poule E
Thuiswedstrijden op maandag in Koedijkslanden
 
Jocelyne Kampen
Ingeborg Koning
Jan-Benjamin van Assen
Frank Lewis
Erik van Dalfsen

Jan-Benjamin ontbreekt 

Team 4 DUC
Poule G
Thuiswedstrijden op donderdag in Het Erf
 
Joke Musch
Jellie Smeding
Hans Musch
Klaas Kingma


De reserve spelers zijn:
Natascha Seraus
Edward Verschuren

Speelschema met uitslagen en standen

Team 1 DUC Poule A 2009 / 2010  
         
Poule Speeldag Tijden Gespeeld Punten
Meppel 1 Donderdag 08:00 PM 10 10
Genemuiden 1 Maandag 08:00 PM 10 8
Meppel 2 Maandag 08:15 PM 11 7
Vollenhove 1 Woensdag 08:30 PM 7 13
Zuidwolde 1 Woensdag 08:15 PM 11 15
Zuidwolde 2 Woensdag 08:15 PM 9 0
Nijeveen 1 Donderdag 08:15 PM 8 5
Ruinen 1 Donderdag 08:00 PM 10 16
         
Datum Thuis Uit Uitslag Punten
10 september 2009 Meppel 1 Genemuiden 1 5 – 3 2 – 0
24 september 2009 Meppel 1 Meppel 2 3 – 5 0 – 2
7 oktober 2009 Vollenhove 1 Meppel 1 6 – 2 2 – 0
22 oktober 2009 Meppel 1 Zuidwolde 1 6 – 2 2 – 0
4 november 2009 Zuidwolde 2 Meppel 1 2 – 6 0 – 2
19 november 2009 Nijeveen 1 Meppel 1    
3 december 2009 Meppel 1 Ruinen 1    
11 januari 2010 Meppel 2 Meppel 1    
25 januari 2010 Genemuiden 1 Meppel 1    
11 februari 2010 Meppel 1 Vollenhove 1    
3 maart 2010 Zuidwolde 1 Meppel 1    
18 maart 2010 Meppel 1 Zuidwolde 2    
1 april 2010 Meppel 1 Nijeveen 1    
15 april 2010 Ruinen 1 Meppel 1    
         
         
Team 2 DUC Poule A 2009 / 2010  
         
Poule Speeldag Tijden Gespeeld Punten
Meppel 1 Donderdag 08:00 PM 10 10
Genemuiden 1 Maandag 08:00 PM 10 8
Meppel 2 Maandag 08:15 PM 11 7
Vollenhove 1 Woensdag 08:30 PM 7 13
Zuidwolde 1 Woensdag 08:15 PM 11 15
Zuidwolde 2 Woensdag 08:15 PM 9 0
Nijeveen 1 Donderdag 08:15 PM 8 5
Ruinen 1 Donderdag 08:00 PM 10 16
         
Datum Thuis Uit Uitslag Punten
7 september 2009 Meppel 2 Vollenhove 1 2 – 6 0 – 2
24 september 2009 Meppel 1 Meppel 2 3 – 5 0 – 2
5 oktober 2009 Meppel 2 Zuidwolde 2 5 – 3 2 – 0
22 oktober 2009 Ruinen 1 Meppel 2 6 – 2 2 – 0
2 november 2009 Genemuiden 1 Meppel 2 6 – 2 2 – 0
16 november 2009 Meppel 2 Zuidwolde 1 1 – 7 0 – 2
30 november 2009 Meppel 2 Nijeveen 1 1 – 7 0 – 2
11 januari 2010 Meppel 2 Meppel 1 4 – 4 1 – 1
27 januari 2010 Vollenhove 1 Meppel 2 7 – 1 2 – 0
8 februari 2010 Zuidwolde 2 Meppel 2 3 – 5 0 – 2
1 maart 2010 Meppel 2 Ruinen 1 3 – 5 0 – 2
15 maart 2010 Meppel 2 Genemuiden 1 3 – 5 0 – 2
15 april 2010 Nijeveen 1 Meppel 2 1 – 7 0 – 2
28 april 2010 Zuidwolde 1 Meppel 2    
         
         
Team 3 DUC Poule E 2009 / 2010  
         
Poule Speeldag Tijden Gespeeld Punten
Meppel 3 Maandag 8:00 PM 7 1
Oldemarkt 1 Vrijdag 08:00 PM 8 12
Hoogeveen 3 Donderdag 8:30 PM 6 12
Diever 1 Woensdag 8:00 PM 6 6
Smash 1 Maandag 8:00 PM 8 10
Zuidwolde 6 Maandag 8:00 PM 7 1
         
Datum Thuis Uit Uitslag Punten
25 september 2009 Oldemarkt 1 Meppel 3 8 – 0 2 – 0
15 oktober 2009 Hoogeveen 3 Meppel 3 5 – 3 2 – 0
26 oktober 2009 Meppel 3 Diever 1 3 – 5 0 – 2
23 november 2009 Meppel 3 Smash 1 0 – 8 0 – 2
30 november 2009 Zuidwolde 6 Meppel 3 4 – 4 1 – 1
18 januari 2010 Meppel 3 Oldemarkt 1 0 – 8 0 – 2
8 februari 2010 Meppel 3 Hoogeveen 3 3 – 5 0 – 2
3 maart 2010 Diever 1 Meppel 3 6 – 2 2 – 0
22 maart 2010 Smash 1 Meppel 3 7 – 1 2 – 0
12 april 2010 Meppel 3 Zuidwolde 6 3 – 5 0 – 2
         
         
Team 4 DUC Poule G 2009 / 2010  
         
Poule Speeldag Tijden Gespeeld Punten
Meppel 4 Donderdag 20.00 – 23.00 10 6
Nieuweroord 2 Woensdag of Vrijdag 19.45 – ? 5 4
Staphorst 5 Woensdag 20.30 – 23.00 6 10
Staphorst 6 Woensdag 20.30 – 23.00 5 1
Balkbrug 1 Maandag 19.30 – 21.30 6 8
Hoogeveen 4 Donderdag 20.30 – 22.30 6 7
         
Datum Thuis Uit Uitslag Punten
17 sep 2009 Meppel 4 Balkbrug 1 4 – 4 1 – 1
22 okt 2009 Hoogeveen 4 Meppel 4 6 – 2 2 – 0
29 oktober 2009 Meppel 4 Nieuweroord 2 3 – 5 0 – 2
26 nov 2009 Meppel 4 Staphorst 6 5 – 3 2 – 0
7 dec 2009 Balkbrug 1 Meppel 4 8 – 0 2 – 0
13 of 15 jan 2010 Nieuweroord 2 Meppel 4 4 – 4 1 – 1
27 jan 2010 Staphorst 5 Meppel 4 6 – 2 2 – 0
25 feb 2010 Meppel 4 Hoogeveen 4 4 – 4 1 – 1
10 mrt 2010 Staphorst 6 Meppel 4 4 – 4 1 – 1
22 apr 2010 Meppel 4 Staphorst 5 3 – 5 0 – 2